• Poprzedni: MTU
  • Następny: Życzenia Świąteczne 2016
Data dodania: 2 stycznia 2017

BIBUS MENOS zostaje autoryzowanym resellerem marki MakerBot

Szanowni Klienci! Niezmiernie miło nam poinformować, że firma BIBUS MENOS została oficjalnym dystrybutorem produktów marki MakerBot na terenie naszego kraju.

Szanowni Klienci! Niezmiernie miło nam poinformować, że firma BIBUS MENOS została oficjalnym dystrybutorem produktów marki MakerBot na terenie naszego kraju.

Dlaczego wybór produktów MakerBot to najlepsza decyzja?

Drukarki 3D MakerBot pracujące w technologii FDM idealnie dostosowują się do wymagań każdego klienta w zależności od jego potrzeb i stopnia zaawansowania. MakerBot spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników, oferując bezkonkurencyjny na rynku biurkowych drukarek 3D stosunek jakości do ceny.

Działalność firmy MakerBot pod skrzydłami światowego lidera technologii przyrostowych – firmy Stratasys, skupia się na rozwoju i rozpowszechnianiu biurkowych drukarek 3D. Systemy sygnowane tą marką łączą w sobie niezwykłą prostotę obsługi, najwyższą jakość drukowanych modeli oraz przystępną cenę. Produkty MakerBot 5th Generation wykorzystywane są w przemyśle, środowiskach biurowych czy edukacyjnych.

Do produkcji drukarek 3D MakerBot 5th Generation wykorzystywane są podzespoły najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się one opinią konstrukcji solidnych, bezawaryjnych i prostych w obsłudze.

Zalety systemów MakerBot 5th Generation:

  • Najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Trwała i niezawodna konstrukcja
  • Niezwykła intuicyjność obsługi
  • Dedykowane oprogramowanie

W swojej ofercie MakerBot posiadamy:

Galeria zdjęć