• Poprzedni: DNI DRUKU 3D 26-28 marca 2019 - FOTORELACJA
  • Następny: Kolejna nagroda w konkursie „Nagrody Polskiej Branży Druku 3D”
Data dodania: 15 marca 2019

Dni Druku 3D 2019

Zapraszamy serdecznie do udziału w XI edycji Dni Druku 3D, które odbędą się 26-28 marca 2019 w Targach Kielce. Nasza firma bierze udział nie tylko jako wystawca, lecz również jako fundator wydarzenia. Znajdą nas Państwo na stoisku 52 w hali B.

Zapraszamy serdecznie do udziału w XI edycji Dni Druku 3D, które odbędą się 26-28 marca 2019 w Targach Kielce.

Nasza firma bierze udział nie tylko jako wystawca, lecz również jako fundator wydarzenia. Znajdą nas Państwo na stoisku 52 w hali B.

Dni Druku 3D to największe targi w Polsce poświęcone technologiom przyrostowym i skanowaniu w technologii 3D. Wydarzenie, które rozpoczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „WSPAK”, dziś gromadzi z roku na rok coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających, systematycznie potwierdzając swoją silną pozycję w branży. Udział w imprezie biorą profesjonalne firmy zajmujące się drukiem i skanowaniem 3D, wszyscy znaczący producenci drukarek 3D z Polski, jak również dystrybutorzy sprzętu i maszyn zagranicznych oraz inne podmioty związane z dziedziną szybkiego prototypowania.
Podobnie jak w poprzednich dwóch edycjach, w tym roku również zostanie zorganizowany Konkurs dla Wystawców, w ramach którego niezależna komisja oceni zgłoszone podczas targów projekty oraz wybierze najlepsze produkty i rozwiązania, które zostaną nagrodzone statuetkami i wyróżnieniami.

Dni Druku 3D od 2014 roku są częścią tzw. Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce, w skład której wchodzą imprezy tematyczne pozwalające na przekrojowe poznanie najnowszych rozwiązań dla przemysłu w szerokim spektrum technologii. Całość będzie miała miejsce na siedmiu bezpośrednio połączonych ze sobą halach wystawienniczych, a dzięki rekordowemu zainteresowaniu wśród wystawców, dostawiona zostanie również specjalna hala mobilna. Warto dodać, że na wszystkie wydarzenia Przemysłowej Wiosny obowiązuje wspólny bilet.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii SIT POLSKA oraz Targi Kielce S.A.

Więcej informacji o Dniach Druku 3D:
www.dnidruku3d.pl
www.targikielce.pl

Adres:
TARGI KIELCE Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
Polska

Galeria zdjęć

Powiązane treści