• Poprzedni: Relacja z DNI DRUKU 3D 2023
  • Następny: Inteligentne rozwiązania z zakresu post-processingu dla drukowanych elementów
Data dodania: 10 marca 2023

DNI DRUKU 3D 2023

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia nas podczas zbliżających się Dni Druku 3D.
Specjaliści z BIBUS MENOS ugoszczą Państwa na stoisku F-28, na którym będą dostępne najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie druku 3D. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na portalu Targów Kielce i wygenerować wejściówkę.

Dni Druku 3D to coroczne wydarzenie, organizowane w ramach cyklu wydarzeń towarzyszących Salonowi Technologii Obróbki Metali (STOM) “Przemysłowa Wiosna”.

 

Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce i Europie, na którym prezentowane są najnowsze rozwiązania w dziedzinie druku 3D. Podczas trwania wydarzenia odbywają się liczne prezentacje, warsztaty, panele dyskusyjne oraz pokazy, w których uczestniczą zarówno przedstawiciele przemysłu, naukowcy, inżynierowie jak i studenci.

Na naszym stoisku będą dostępne najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie druku 3D, a nasi doświadczeni specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i przedstawią szeroki zakres naszych usług. Firma BIBUS MENOS od lat zajmuje się rozwojem innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii przyrostowych i wie, jak ważne jest poznanie potrzeb klientów oraz zaoferowanie najlepszych możliwych rozwiązań. Dlatego też spotkanie z naszymi ekspertami to doskonała okazja do nawiązania owocnej współpracy oraz rozmów o możliwościach, jakie oferują technologie wytwarzania przyrostowego.

Podczas wydarzenia odbędzie się krajowa premiera nowego rozwiązania 3DGence ELEMENT MP350. Jest to system pozwalający na drukowanie przestrzenne elementów z metalu i ceramiki. Zaprezentujemy również inne nowości produktowe naszych dostawców SINTRATEC i 3DGENCE, m.in. przemysłowe drukarki 3D Sintratec S3, 3DGence Industry F421 wraz z Material Management System.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko F-28 podczas Dni Druku 3D, które odbędą się w dniach 28-31 marca 2023 w Kielcach.

Czekamy na Państwa z niecierpliwością. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na portalu Targów Kielce i wygenerować wejściówkę:

 

REJESTRACJA

 

Treści powiązane