• Poprzedni: Artykuł w NTD - Implantoprotetyka z wykorzystaniem technologii przetopu proszków metalowych DMLS
  • Następny: PROMOCJA! Drukarki 3D firmy MakerBot, pracujące w technologii FDM, nawet do 20% taniej!
Data dodania: 4 lipca 2017

EOS wyprzedaje używane systemy SLS i DMLS ze swojego Demo Center

Firma EOS posiada w centrali w Demo Center ponad 100 systemów pracujących w technologii SLS (Selective Laser Sintering) i DMLS (Direct Metal Laser Sintering). Na przestrzeni najbliższych miesięcy dostępnych będzie na sprzedaż łącznie kilka używanych drukarek 3D pracujących w technologii SLS i DMLS.

Firma EOS posiada w centrali w Demo Center ponad 100 systemów pracujących w technologii SLS(Selective Laser Sintering) i DMLS (Direct Metal Laser Sintering). Systemy wykorzystywane są miedzy innymi do wykonywania wydruków testowych dla klientów, szkoleń aplikacyjnych i z obsługi maszyn, testowania nowych materiałów czy też usprawniania procesów wytwarzania przyrostowego.

Światowy rynek wtórny profesjonalnych drukarek 3D jest jeszcze słabo rozwinięty, dlatego wszelkie używane systemy rozchodzą się błyskawicznie.

Na przestrzeni najbliższych miesięcy dostępnych będzie na sprzedaż łącznie kilka używanych drukarek 3D pracujących w technologii SLS:

oraz technologii DMLS:

Wszystkie maszyny są maksymalnie dwuletnie i przechodzą przez procedurę kontroli jakości firmy EOS GmbH. Systemy są modernizowane, kalibrowane i sprawdzane, aby spełniać najwyższe standardy produkcyjne. Dodatkowo podlegają pełnej 12 miesięcznej gwarancji. Maszyny są konfigurowane z nowym wyposażeniem.

By uzyskać więcej informacji o promocji skontaktuj się z nami!

Michał Pęczek
Specjalista ds. Systemów Wytwarzania Przyrostowego
mob.: +48 662 099 677
e-mail: 
mp@bibusmenos.pl

Wizytówka firmy EOS w serwisie drukarki3d.pl: EOS GmbH

Galeria zdjęć