• Poprzedni: Dni Druku 3D 2019
  • Następny: Sintratec S2 - modułowy system SLS
Data dodania: 6 marca 2019

Kolejna nagroda w konkursie „Nagrody Polskiej Branży Druku 3D”

Z przyjemnością informujemy, że po raz trzeci z rzędu zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie „Nagrody Polskiej Branży Druku 3D” organizowanym przez Centrum Druku 3D, w kategorii Najlepszy Polski Dystrybutor Przemysłowych Drukarek 3D Roku 2018!

Z przyjemnością informujemy, że PO RAZ TRZECI z rzędu zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie „Nagrody Polskiej Branży Druku 3D” organizowanym przez Centrum Druku 3D, w kategorii Najlepszy Polski Dystrybutor Przemysłowych Drukarek 3D Roku 2018!

Ponadto EOS – nasz główny dostawca profesjonalnych drukarek 3D – zdobył pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza Zagraniczna Firma w klasie Industrial Roku 2018!

Plebiscyt organizowany jest od 2014 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem osób i firm związanych z branżą technologii addytywnych w Polsce i w Europie. W głosowaniu udział wzięli przedstawiciele firm tworzących rodzimą branżę druku 3D – łącznie 91 osób, które nagradzały firmy, urządzenia, wydarzenia oraz osobistości druku 3D w 16 różnych kategoriach.

Serdecznie dziękujemy za oddane na nas głosy!

 

 

 

Nagrody Polskiej Branży Druku 3D

 

Galeria zdjęć

Powiązane treści