• Poprzedni: BIBUS MENOS zostaje dystrybutorem marki Rapid Shape
  • Następny: Artykuł w Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie: Druk 3D z metalu - praktyka, możliwości i ograniczenia
Data dodania: 4 maja 2017

MakerBot – wypróbuj i podejmij decyzję!

Firma BIBUS MENOS posiada 11 lat doświadczenia we wdrożeniach technologii przyrostowych w naszym kraju. Przekonaliśmy się, że ciężko jest przekazać zdobytą przez nas wiedzę w treści wiadomości czy w krótkiej rozmowie telefonicznej. Dlatego dajemy możliwość przetestowania produktów MakerBot u was w biurze!

Co wiesz o druku 3D?

Najprawdopodobniej słyszałeś o nim dużo dobrego, ale czy znasz jego minusy? Chciałbyś mieć u siebie drukarkę 3D, ale nie wiesz, czy jest łatwa w obsłudze. Czy wspólnie z Twoimi towarzyszami będziecie w stanie ufizycznić modele cyfrowe stworzone w dziale projektowym? Chcesz wiedzieć, czy MakerBot sprawdzi się w dziale utrzymania ruchu, a może wyroby wytworzone dzięki niemu pomogą w weryfikacji kontroli jakości?

Nie pytaj, sprawdź!

Firma BIBUS MENOS posiada 11 lat doświadczenia we wdrożeniach technologii przyrostowych w naszym kraju. Przekonaliśmy się, że ciężko jest przekazać zdobytą przez nas wiedzę w treści wiadomości czy w krótkiej rozmowie telefonicznej. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych nowych Klientów, dając możliwość przetestowania produktów MakerBot u nich w biurze.

Zamawianie próbek z drukarek 3D?

Według nas, lepiej wytworzyć je u siebie! Nie mamy nic do ukrycia, dzięki naszej propozycji będziesz mógł zweryfikować urządzenie z perspektywy użytkownika przed jej zakupem! Dzięki temu masz pewność, że Twój wyrób został wykonany na wytypowanej przez Ciebie maszynie, w określonym czasie, materiale, a jego jakość nie jest w żaden sposób poprawiana…

Jak to działa?

Skontaktuj się z nami, powiedz, że chciałbyś wypożyczyć maszynę do testów. Wspólnie ustalimy czas wypożyczenia oraz kwotę, za którą udostępnimy Ci maszynę.

Co dalej?

Jeżeli maszyna spełni Twoje wymagania, zostawisz ją u siebie, a my wystawimy fakturę pomniejszoną o kwotę wypożyczenia. Może zdarzyć się, że MakerBot nie spełni Twoich wymogów, wtedy odeślesz go do nas, a kwota wypożyczenia będzie kosztem weryfikacji urządzenia.

Na co czekasz?

Skontaktuj się ze mną, z przyjemnością nadam paczkę z drukarką MakerBot do Ciebie, a w przypadku pytań, bezzwłocznie odpowiem.

 

Jakub Trzyna
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych 3D
mob.: +48 734 496 293
e-mail: 
jtr@bibusmenos.pl

Galeria zdjęć