• Następny: Zapraszamy na Copper Xperience Day
Data dodania: 8 maja 2024

Od teraz jesteśmy obecni na LinkedIn - zapraszamy do obserwowania

Dział Drukarek 3D będący częścią BIBUS MENOS od ponad 18 lat stoi na czele innowacji w dziedzinie wytwarzania przyrostowego. Rozumiejąc potrzebę stałego dostarczania wartościowych informacji i wiedzy, zdecydowaliśmy się na stworzenie dedykowanego profilu na LinkedIn. Naszym celem jest nie tylko dzielenie się osiągnięciami i najnowszymi rozwiązaniami, ale także budowanie społeczności wokół technologii, która przekształca przemysł na całym świecie.

Na naszym profilu będziemy dzielić się nowościami produktowymi, artykułami prezentującymi innowacje w technologii druku 3D, a także case study z realizacji u naszych Klientów. Nie zabraknie również analiz branżowych, które ułatwią zrozumienie zmieniającego się krajobrazu technologicznego oraz jego wpływu na różne sektory.

Przygotowujemy wszystkie publikacje tak, aby nie tylko dostarczać wartości edukacyjnej, ale także inspirować obserwatorów do eksploracji i implementacji nowoczesnych rozwiązań w ich własnych projektach i inicjatywach. Naszą misją jest przekraczanie granic tradycyjnego wytwarzania i demonstracja, jak druk 3D może rewolucjonizować procesy produkcyjne, od małych przedsiębiorstw po globalne korporacje.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i trendami w dziedzinie druku 3D. Każda forma zaangażowania pozwoli kształtować naszą społeczność, tworząc platformę, na której wspólnie będziemy mogli dzielić się wiedzą, wymieniać doświadczeniami i inspirować się nawzajem.

Obserwuj nas i stań się częścią społeczności, która nie tylko widzi, jak nowoczesne technologie druku 3D przekształcają metody projektowania i produkcji, ale również aktywnie uczestniczy w kreowaniu przyszłości wytwarzania przyrostowego.

Odwiedź nasz profil na LinkedIn: LINK