• Poprzedni: Liebherr
  • Następny: Konferencja Additive Manufacturing Meeting 2018
Data dodania: 7 września 2018

Pomorskie Dni Druku 3D: INDUSTRY 4.0 – Gdynia 2018

Zapraszamy Państwa serdecznie na kolejną edycję Pomorskich Dni Druku 3D, które odbędą się 25 i 26 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. To już trzecia odsłona tego największego w północnej Polsce wydarzenia, i jak co roku organizatorzy zadbali o udział praktyków i ekspertów branży druku 3D, którzy w przystępny sposób opowiedzą o innowacjach, trendach i osiągnięciach w dziedzinie trójwymiarowych wydruków.

Zapraszamy Państwa serdecznie na kolejną edycję Pomorskich Dni Druku 3D, które odbędą się 25 i 26 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

To już trzecia odsłona tego największego w północnej Polsce wydarzenia, i jak co roku organizatorzy zadbali o udział praktyków i ekspertów branży druku 3D, którzy w przystępny sposób opowiedzą o innowacjach, trendach i osiągnięciach w dziedzinie trójwymiarowych wydruków.

Tegoroczna odsłona konferencji odbywa się pod hasłem „Industry 4.0.” i skierowana jest do osób oraz przedsiębiorców zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnej technologii, jaką jest druk 3D, w procesach produkcyjnych i wytwarzaniu podzespołów dla przemysłu, a przede wszystkim kompleksowym podejściem do zagadnień nowoczesnego wytwarzania. Przez dwa dni prelekcji i warsztatów zaopatrzymy Państwa w najbardziej aktualną wiedzę, przekazywaną przez doświadczonych praktyków w branży druk 3D.

Dlaczego warto uczestniczyć?

Pomorskie Dni Druku 3D stworzone są dla ekspertów i osób świadomie poszukujących nowych rozwiązań. Jest to okazja do nawiązania dialogu i zdobycia przydatnych kontaktów.

Przede wszystkim jednak Pomorskie Dni Druku 3D to świetna atmosfera sprzyjająca wymianie nabytych doświadczeń oraz przekazaniu najnowszych trendów i pomysłów na działania.

Będzie nam niezwykle miło Państwa gościć!

Organizatorami imprezy są: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Gdański Park Naukowo-Technologiczny oraz BIBUS MENOS Sp.  z o.o.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: www.ppnt.pl

Agenda wydarzenia: KLIKNIJ TUTAJ

Zapisy: KLIKNIJ TUTAJ

Wydarzenie na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ

Powiązane treści