• Poprzedni: Bioniczne układy wspomagania
  • Następny: NOWE MATERIAŁY EOS NA RYNKU
Data dodania: 8 marca 2021

Premiera 3DGence INDUSTRY F350

Premiera 3DGence INDUSTRY F350, nowej drukarki 3D w technologii FFF w portfolio linii INDUSTRY firmy 3DGence.
Osoba kontaktowa
Tomasz Weis
Kierownik Działu Drukarek 3D
tel. kom.: +48 662 037 193

W ubiegłym tygodniu w sprzedaży pojawiła się nowa przemysłowa drukarka 3D naszego dostawcy – 3DGence. INDUSTRY F350 jest odpowiedzią na brakujące rozwiązanie pomiędzy maszynami F340 a F420. Idealnie wpasowuje się w standardy Industry 4.0.

 

“Twórz wysokiej jakości części końcowe i funkcjonalne prototypy dzięki zaawansowanej inżynierii i wysokowydajnych materiałów z 3DGence INDUSTRY F350. Zwiększ produktywność, dokładność i wszechstronność swoich procesów dzięki jednej drukarce 3D.”

System trzech różnych modułów drukujących pozwala na wytwarzanie powtarzalnych modeli z szerokiej gamy dostępnych filamentów. W pełni zamknięta, aktywnie grzana komora druku zapewnia optymalne warunki drukowania dla każdego materiału oraz gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość modeli.

3DGence FDM FFF INDUSTRY F3503DGence FDM FFF INDUSTRY F3503DGence FDM FFF INDUSTRY F350

Drukarka 3DGence INDUSTRY F350 pozwalająca na wydruki części końcowych, jest wyposażona w aktywnie grzaną komorę roboczą zapewniającą optymalne i stabilne warunki druku, wymagane przy produkcji wysokowytrzymałych elementów końcowych. Połączenie grzanej komory, wysokiej temperatury wytłaczania i grzanej komory filamentów zapewnia jak największą jakość i wytrzymałość części wykonanych na przykład z wysokowydajnych polimerów, takich jak PEEK lub PC – konsekwentnie, szybko, niezawodnie i bezpiecznie. INDUSTRY F350 zapewnia odpowiednie warunki wymagane dla zachowania wszystkich właściwości mechanicznych drukowanych materiałów, bez zniekształceń, skurczów i wad wizualnych.

Materiały dostępne na INDUSTRY F350 w chwili wprowadzenia na rynek to PEEK, PA6, PA-CF, PC, ABS, ASA i PLA – a wkrótce pojawią się kolejne zaawansowane materiały. INDUSTRY F350 to wysokowydajna drukarka 3D przeznaczona do zastosowań przemysłowych, spełniająca wymagania inżynierów w zakresie dokładności, szybkości, powtarzalności i bezpieczeństwa całego procesu druku 3D. Model F350 został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności użytkowników i druku.

Zaawansowany system kinematyczny umożliwia drukowanie z prędkością do 400 mm/s i ruchami ustawczymi do 1000 mm/s, zapewniając przy tym rezultaty na najwyższym poziomie. INDUSTRY F350 spełnia standardy Industry 4.0. 3DGence CLOUD zapewnia zdalną administrację i zarządzanie drukarką, w tym uruchamianie lub kolejkowanie wydruków, monitorowanie stanu drukarki, udostępnianie plików, podgląd obrazu z kamery na żywo, zbieranie wydruków i przetwarzanie statystyk.

Optymalizuj swój proces prototypowania i produkcji dzięki rozwiązaniom linii przemysłowej 3DGence.

Zapraszamy do kontaktu!

Powiązane treści