• Poprzedni: Personalizowane, dopasowane ORTEZY i PROTEZY
  • Następny: DRUK 3D PRZY PRODUKCJI NARZĘDZI I FORM WTRYSKOWYCH
Data dodania: 28 września 2020

Virtual EOS Xperience Day 2020

19/10/2020
Osoba kontaktowa
Michał Pęczek
Menedżer Produktu EOS
tel. kom.: +48 662 099 677

Jako firma BIBUS MENOS oraz dumny dystrybutor produktów firmy EOS na polskim rynku od 2008 roku, pragniemy serdecznie Państwa zaprosić na otwarte wydarzenie online – Virtual EOS Xperience Day 2020. Odbędzie się ono 19 października 2020 roku.

Wydarzenie zostało utworzone w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wytwarzaniem przyrostowym, opartym szczególnie na technologii SLS (Selective Laser Sintering) oraz DMLS (Direct Metal Laser Sintering). Celem Virtual EOS Xperience Day 2020 jest przedstawienie od środka technologii addytywnych zarówno z tworzyw sztucznych, jak i metali. Uczestnicy dowiedzą się więcej o zaletach przemysłowego druku 3D, jak je rozwijać oraz zdobędą wiedzę w temacie wartości technologii, umożliwiających zdigitalizowaną i zdecentralizowaną produkcję.

  1. Dołącz do wydarzenia i porozmawiaj z ekspertami.
  2. Skorzystaj z wiedzy na temat procesów rozwojowych w poszczególnych branżach.
  3. Zainspiruj się licznymi przykładami praktyk przedstawionymi przez klientów i partnerów EOS, takimi jak: LEGO Group, DyeMansion i Dunlee.
  4. Dowiedz się jeszcze więcej na temat druku 3D w technologii SLS i DMLS.

Udział w wydarzeniu: bezpłatny
Język: angielski

Wydarzenie będzie składało się z kilku jednoczesnych sesji, uczestnicy mogą dowolnie wybierać te, które są dla nich najistotniejsze.

Pandemia SARS-COV-2 nie spowalnia nas, a wciąż mobilizuje do rozmów z klientami, co prawda w inny sposób niż dotychczas. Wspólnie z nami poszerzaj swoją wiedzę o druku 3D, ucząc się od mistrzów. Zapraszamy!
 

Przemysłowy druk 3D zrewolucjonizuje przyszłą produkcję!