• Poprzedni: Druk 3D części z tworzyw sztucznych na skalę przemysłową w technologii SLS
  • Następny: BIBUS MENOS najlepszym polskim dystrybutorem przemysłowych drukarek 3D roku 2017
Data dodania: 12 marca 2018

Zapraszamy do udziału w targach Dni Druku 3D

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w targach Dni Druku 3D. Wydarzenie odbędzie się od 10 do 12 kwietnia 2018 roku w Kielcach. Naszą firmę znajdziecie Państwo w hali B na stoisku nr 66.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w X jubileuszowej edycji targów Dni Druku 3D. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 10 – 12 kwietnia 2018 roku w Kielcach. Naszą firmę znajdziecie Państwo w hali B na stoisku nr 66.

Dni Druku 3D są corocznym wydarzeniem, które uchodzi za największą tego typu imprezę w Polsce oraz jedno z ważniejszych spotkań tej branży w środkowo-wschodniej części Europy. Każdego roku prezentuje się na nim coraz więcej profesjonalnych firm, które przedstawiają najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu technologii przyrostowych. Uczestniczą w nim doświadczeni i znaczący producenci drukarek oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Na targach pojawiają się również przedstawiciele branży skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania.

Na Dniach Druku 3D będziemy wystawiać się wspólnie z naszymi dostawcami – firmą VSHAPER oraz EOS, dla którego będzie to szczególne wydarzenie. W tym roku obchodzimy 10-lecie naszej współpracy, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy specjalną atrakcję na naszym stoisku.

Na stoisku zaprezentujemy zarówno maszyny pracujące w technologii FFF, systemy wytwarzania przyrostowego SLS i DMLS oraz wiele przykładów zastosowania druku 3D w przemyśle, medycynie jak i życiu codziennym.

Adres wydarzenia:
Targi Kielce Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Posiadamy jeszcze pulę darmowych wejściówek do rozdania! W celu otrzymania zaproszenia lub umówienia się na konkretną godzinę wizyty na stoisku, zapraszamy do kontaktu:

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
Adrian Truszkowski
tel.: +48 58 762 72 24
mob.: +48 600 417 902
e-mail: tru@bibusmenos.pl

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie wymagana jest rejestracja: ZAREJESTRUJ SIĘ

Do zobaczenia!

Dni Druku 3D - mapa BIBUS MENOS