• Poprzedni: Konkurs świąteczny 2017
  • Następny: Nowa generacja systemów SLS!
Data dodania: 8 listopada 2017

Zapraszamy na Forum Silesia 3D Print

W dniach 21-22 listopada 2017 roku, na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się Forum Silesia 3D Print.

W dniach 21-22 listopada 2017 roku, na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się Forum Silesia 3D Print. Celem organizacji tego wydarzenia jest prezentacja gotowych i planowanych do wdrożenia rozwiązań z zakresu skanowania, prototypowania i drukowania 3D dla potrzeb szeroko rozumianego przemysłu.

W trakcie trwania Forum omówione zostaną m.in. korzyści zastosowania technologii skanowania oraz drukowania 3D w zakładach produkcyjnych, wymiernych oszczędności czasu i środków finansowych wynikających z wdrożenia druku 3D w fazie projektowania i prototypowania, kierunków rozwoju branży i ich wpływu na określone gałęzie przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem branży automotive.

Pierwszego dnia Forum Silesia 3D Print w Sali Konferencyjnej nr 5 odbędzie się konferencja „Druk 3D w branży automotive”, podczas której o godzinie 10:40 Jakub Trzyna z BIBUS MENOS przedstawi „inne podejście do technologii przyrostowych”. W ramach konferencji przedstawione i poddane analizie zostaną również zrealizowane wdrożenia technologii druku 3D w firmach produkcyjnych.

Galeria zdjęć