• Poprzedni: Dental Lab
  • Następny: Liebherr
Data dodania: 16 października 2018

Zapraszamy na najważniejsze europejskie targi druku 3D - Formnext

W dniach 13-16 listopada we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, odbędą się najważniejsze i zarazem największe targi poświęcone technologiom przyrostowym - Formnext. Wydarzenie ma na celu ukazanie odwiedzającym z całego świata potencjału, który powstaje przy wykorzystaniu druku 3D.

W dniach 13-16 listopada 2018 roku w kompleksie wystawienniczym we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, odbędą się najważniejsze i zarazem największe targi poświęcone technologiom przyrostowym – Formnext. Wydarzenie ma na celu ukazanie odwiedzającym z całego świata potencjału, który powstaje przy wykorzystaniu druku 3D. Na targach zaprezentuje się światowa elita technologii addytywnych w śród których będą: EOS, Lithoz, 3D MicroPrint czy też Rapid Shape.

Nasi specjaliści przez całe wydarzenie będą obecnie na stanowisku firmy EOS, które zajdziecie Państwo w hali 3.1 na stoisku nr G50.

PREMIERY NA STOISKU FIRMY EOS:

  • System EOS M300-4

Zaprojektowany do zastosowań przemysłowych, seria EOS M300 oferuje wysoki stopień elastyczności i umożliwia jakość DMLS przy 10-krotnie wyższej wydajności. Urządzenie można wyposażyć od jednego do czterech precyzyjnych laserów, przy czym każdy laser pokrywa cały obszar pola roboczego. EOS M300-4 zapewnia elastyczność w wyborze stopnia automatyzacji, który najlepiej odpowiada potrzebom klienta, aby zoptymalizować przepływ pracy – zarówno jako samodzielny system, jak i zintegrowany z innymi systemami firmy EOS.

  • Prezentacja nowej technologii do produkcji seryjnej elementów z polimerów

Jedyna metoda wytwarzania przyrostowego zdolna do zastąpienia formowania wtryskowego – ultraszybka technologia LaserProFusion™. Wysoce produktywna, umożliwia uzyskanie najniższych kosztów produkcji przy zachowaniu najlepszej jakość wytwarzanych części. EOS umożliwia kompleksowe rozwiązania w zakresie produkcji seryjnych polimerów.

 

W celu otrzymania zaproszenia lub umówienia się na konkretną godzinę wizyty na stoisku, zapraszamy do kontaktu:

Adrian Truszkowski
Specjalista ds. Techniczno-Handlowych
mob.: +48 600 417 902
e-mail: tru@bibusmenos.pl

 

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie wymagana jest rejestracja:

ZAREJESTRUJ SIĘ

Galeria zdjęć

Powiązane treści