• Poprzedni: Additive Manufacturing w lotnictwie
  • Następny: Life Mask – Maska inspirowana topologią twarzy
Data dodania: 6 listopada 2020

Zapraszamy na największe europejskie targi druku 3D FORMNEXT 2020

Osoba kontaktowa
Michał Pęczek
Menedżer Produktu EOS
tel. kom.: +48 662 099 677

Nasza firma co roku bierze udział w największych europejskich targach druku 3D – FORMNEXT

Jednak ze względu na aktualnie panującą sytuację na świecie, wydarzenie zostało przeniesione do sieci i odbędzie się online w dniach 10-12 listopada 2020.
Nasz specjalista, Pan Michał Pęczek będzie do Państwa dyspozycji w spotkaniach wirtualnych we wtorek, 10 listopada na stoisku EOS – jednego z naszych głównych dostawców Działu Druku 3D.
 
Zachęcamy do wcześniejszego umawiania się telefonicznie bądź mailowo.

Z naszym kodem FN20AS89 mogą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu za darmo!

Formnext wybudował nowe studio we Frankfurcie, z którego zostanie wyemitowane na żywo całe trzydniowe wydarzenie. Dzięki temu możliwe będzie przyjrzenie się z bliska obecnym i przyszłym wyzwaniom w przemysłowym druku 3D. Na głównej scenie spotkają się największe nazwiska z branży Additive Manufacturing, by wypowiadać się w panelach dyskusyjnych w tematyce potencjalnych zastosowań w kluczowych sektorach, takich jak inżynieria mechaniczna, lotnictwo, medycyna, automotive. Pośród nich pojawią się wysokiej rangi przedstawiciele firm Airbus, AMT, Audi, Continental, KSB, MAG Medical, Ottobock, Schaeffler, Simens i VW.
 
Formnext Connect będzie obejmował jednocześnie szeroki wachlarz treści, m.in. sesje tematyczne, rozmowy ekspertów, spotkania przy okrągłym stole i wiele innych. Organizacje partnerskie, takie jak ACAM, BE-AM, VDMA Working Group Additive Manufacturing i VDW, będą do dyspozycji, aby podzielić się swoją wiedzą. Uczestniczy będą mieli okazję zapoznać się z nowatorskimi pomysłami biznesowymi zgłoszonymi do Formnext Start-up Challenge i AM Ventures Impact Award podczas imprezy Pitchnext. W wirtualnym pokazie zostaną przedstawieni wszyscy finaliści roku przed ogłoszeniem zwycięzców.
 
Dzięki znakomitemu programowi zawartość Formnext Connect jest prezentowane jako wydarzenie online – przełomowe dla branży druku 3D. Koncepcja pokazania rzeczywistych zastosowań przemysłowych w całym łańcuchu procesu zostaje przeniesiona do wirtualnej przestrzeni z rozbudowanym programem na głównej scenie i pozostałych sesjach.

Do zobaczenia na pierwszym w historii Formnext Connect!