ADDIBLAST

“Ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie Addiblast jest odpowiedzią na nadchodzące wyzwania w zakresie post-processingu.”

 

Addiblast jest nową marką FerroECOBlast, która została dedykowana branży druku 3D, inaczej zwaną produkcją addytywną.

Od pojedynczych konsumentów po użytkowników przemysłowych, Addiblast oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie post-processingu, aby uprościć i usprawnić usuwanie niewykorzystanego materiału w procesie, odzyskiwanie materiału do ponownego wykorzystania oraz przeprowadzenie obróbki ściernej powierzchni wydrukowanych elementów.

Opracowana linia maszyn, przeznaczona jest do efektywnej i wydajnej realizacji obróbki powierzchni drukowanych elementów stosowanych w wielu obszarach przemysłu m.in. lotniczego, motoryzacyjnego, medycznego, odlewniczego. Przemysłowe, a jednocześnie zaawansowane systemy są kompatybilne z dedykowanymi drukarkami 3D i mogą wspólnie stanowić zintegrowaną linię produkcyjną. Wszystko to, a nawet więcej, jest możliwe dzięki ponad 55-letnim badaniom i rozwojowi w dziedzinie obróbki powierzchni, które FerroECO Blast przekazuje swojej najnowszej i najbardziej futurystycznej marce.
 

addiblast ferroecoblast ferrocrtalic star mars bam

Oferta obejmuje ręczne i automatyczne piaskowanie części drukowanych w 3D, czyszczenie części, obróbkę powierzchni oraz automatyczne, pneumatyczne przenoszenie i odzyskiwanie proszku w linii produkcyjnej.

PiaskowanieDepowderingRecyklingZaawansowane technologie
Usuwanie ręczne lub automatyczne pozostałości proszku z najtrudniejszych konstrukcji geometrycznych

 

Depowdering żyroskopowy, atmosfera obojętna, łączność Wi-fi to tylko niektóre z zaawansowanych funkcji rozwiązań AddiBlast

 

Proszek metalowy jest kosztowny. System do recyklingu daje pewność, że odzyskany proszek jest nieskazitelnie czystyNiezależnie od tego, czy chodzi o usuwanie podpór, wygładzanie powierzchni czy piaskowanie, obróbka strumieniowo-ścierna może pomóc w nadaniu wydrukowanym elementom idealnego wykończenia