Wydruki 3D

Drukowanie 3D - profesjonalnie i szybko

Wydruki 3D przez nas wytwarzane są wykonywane na profesjonalnych systemach firm Stratasys oraz EOS. Firma BIBUS MENOS świadczy usługę drukowanie 3D w następujących technologiach:

Wydruki 3D - dostępne maszyny

Każdy wydruk 3D wykonywany jest przez nas na drukarkach 3D znajdujących się w naszej narzędziowni, a mianowicie:

 

oraz na systemach znajdujących się u naszych partnerów. Dzięki temu, wykonujemy modele na wszystkich maszynach i z wszystkich dostępnych materiałów oferowanych przez firmy Stratasys oraz EOS.

Usługa drukowanie 3D, a przede wszystkim wytwarzane przez nas modele, to nie tylko prototypy do testów wizualnych czy funkcjonalnych ale również gotowe elementy produkcyjne, narzędzia, formy wtryskowe, formy silikonowe, formy rozdmuchowe jak i wiele innych. Każdy wytworzony przez nas detal wykonywany jest z oryginalnych i certyfikowanych materiałów dedykowanych przez producenta do danego typu maszyn. Dzięki temu, każda oferowana przez nas część jest najwyższej jakości.

Wykonujemy wydruki 3D zarówno w ilościach jednostkowych jak i małych czy średnich seriach produkcyjnych. Oferujemy również post procesing wytworzonych przyrostowo elementów jak np. bębnowanie, szlifowanie, malowanie czy barwienie.

Dodatkowo, na życzenie klienta, wykonujemy drukowanie 3D części również z innych technologii.

Drukarnia 3D - dostępne technologie: