MakerBot | drukarki3d.pl | BIBUS MENOS

MakerBot

 
Jednym z Partnerów, z jakimi współpracuje BIBUS MENOS, jest firma MakerBot.
 

Logo firmy MakerBot

Firma MakerBot to światowy lider w produkcji biurkowych drukarek 3D pracujących w technologii FDM. Drukarki 3D marki MakerBot stanowią połączenie niezwykle prostej obsługi, wysokiej jakość wydrukowanych modeli, a co najważniejsze – przystępnej ceny.

Do ich budowy wykorzystywane są podzespoły najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się one opinią systemów bezawaryjnych oraz o solidnej konstrukcji. Produkty MakerBot wykorzystywane są zarówno w prototypowaniu dla przemysłu jak i w środowiskach biurowych czy edukacyjnych. MakerBot uważa, że w każdym jest innowator. Jako światowy lider w drukowaniu 3D na komputerach, ustalają standardy niezawodności i łatwości użytkowania, zapewniając skuteczne rozwiązania na każdym etapie procesu drukowania 3D na biurku.

Założona w 2009 r. firma MakerBot była jedną z pierwszych firm, które sprawiły, że druk 3D stał się dostępny i niedrogi dzięki pierwszej drukarce 3D – Cupcake CNC. W 2010 roku stali się pierwszą firmą, która zaprezentowała drukarkę 3D na targach Consumer Electronics Show (CES). Teraz drukowanie 3D jest swoją własną kategorią, w której każdego roku pojawiają się niezliczone firmy drukujące 3D. Po przejęciu przez Stratasys w 2013 r. rok później wprowadzili pierwszą drukarkę 3D podłączoną do sieci Wi-Fi.

Pełna oferta firmy na stronie: MakerBot


Link do strony producenta: www.makerbot.com/