Drukowanie 3D w wielu technologiach | drukarki3d.pl | BIBUS MENOS

Wydruki 3D

Drukowanie 3D – profesjonalnie i szybko

Wydruki 3D przez nas wytwarzane są wykonywane na profesjonalnych systemach firm Stratasys oraz EOS. Firma BIBUS MENOS świadczy usługę drukowanie 3D w następujących technologiach:

3D Printing – dostępne maszyny

Każdy wydruk 3D wykonywany jest przez nas na drukarkach 3D znajdujących się w naszej narzędziowni, a mianowicie:

  • EOS Formiga P100 (technologia SLS),
  • Fortus 400mc (technologia FDM),
  • uPrint SE Plus (technologia FDM),
  • Connex350 (technologia PolyJet),
  • Objet30 Prime (technologia PolyJet),

oraz na systemach znajdujących się u naszych partnerów. Dzięki temu, wykonujemy modele na wszystkich maszynach i z wszystkich dostępnych materiałów oferowanych przez firmy Stratasys oraz EOS.

Usługa 3D printing, a przede wszystkim wytwarzane przez nas modele, to nie tylko prototypy do testów wizualnych czy funkcjonalnych ale również gotowe elementy produkcyjne, narzędzia, formy wtryskowe, formy silikonowe, formy rozdmuchowe jak i wiele innych. Każdy wytworzony przez nas detal wykonywany jest z oryginalnych i certyfikowanych materiałów dedykowanych przez producenta do danego typu maszyn. Dzięki temu, każda oferowana przez nas część jest najwyższej jakości.

Wykonujemy wydruki 3D zarówno w ilościach jednostkowych jak i małych czy średnich seriach produkcyjnych. Oferujemy również post procesing wytworzonych przyrostowo elementów jak np. bębnowanie, szlifowanie, malowanie czy barwienie.

Dodatkowo, na życzenie klienta, wykonujemy 3d printing części również z innych technologii.


FDM

Wydruk funkcjonalnych prototypów i modeli poglądowych na bazie materiałów termoplastycznych

PolyJet

Wydruk modeli poglądowych o gładkiej powierzchni i wysokiej dokładności z materiałów twardych, elastycznych i transparentnych

Selektywne spiekanie laserowe SLS

Selektywne spiekanie laserowe krótkich serii produkcyjnych, części zamiennych i funkcjonalnych prototypów na bazie poliamidu

DMLS/SLM

Wydruki 3D z metalu precyzyjnych, wytrzymałych i funkcjonalnych modeli oraz form wtryskowych