• Strona główna
  • Blog
  • BEGO USA wykorzystuje technologię przetopu proszków metalowych w celu wejścia na rynek uzupełnień protetycznych
  • Poprzedni: Cooksongold
  • Następny: AMP Research
Data dodania: 12 grudnia 2016

BEGO USA wykorzystuje technologię przetopu proszków metalowych w celu wejścia na rynek uzupełnień protetycznych

Protetyka umożliwia odtworzenie uszkodzonych zębów na każdym poziomie, od prostych wypełnień w jamie ustnej do koron, mostów i implantów produkowanych w różnych procesach, z dala od gabinetu stomatologicznego.

Protetyka umożliwia odtworzenie uszkodzonych zębów na każdym poziomie, od prostych wypełnień w jamie ustnej do koron, mostów i implantów produkowanych w różnych procesach, z dala od gabinetu stomatologicznego. Ogromny przemysł, który powstał wokół tego ostatniego typu „uzupełnień zdalnych” to skomplikowana i precyzyjna dziedzina. W końcu każde uzębienie jest inne, a każdy ubytek zębowy ma charakterystyczne, niepowtarzalne parametry.

Wiele produkowanych obecnie uzupełnień jest wytwarzanych metodą traconego wosku, które pozostała niemal niezmieniona od 100 lat. Jednak w dziedzinie protetyki stomatologicznej zachodzą szybkie zmiany w miarę jak rzeczywistość ekonomiczna, galopujące ceny złota i zlecana na zewnątrz produkcja wymuszają na pacjentach i specjalistach poszukiwanie bardziej efektywnych kosztowo metod, w celu zachowania pięknego uśmiechu. Technika odlewania metodą traconego wosku wydaje się wychodzić z użycia.

Chcesz się dowiedzieć więcej o wykorzystaniu drukarki 3D przez firmę BEGO? Czytaj dalej!

Galeria zdjęć