• Poprzedni: ISQUARED

DyeMansion

DyeMansion jest światowym liderem w dziedzinie systemów wykończeniowych Additive Manufacturing, przekształcając surowe wydruki 3D w wysokiej jakości produkty.
Rozwiązanie to sprawia, że wydrukowane półprodukty stają się produktami życia codziennego, poczynając od dopasowanych oprawek okularów kończąc na spersonalizowanych wnętrzach samochodowych.
Osoba kontaktowa
Michał Pęczek
Menedżer Produktu EOS
tel. kom.: +48 662 099 677

Począwszy od 2015 roku, jako pierwsze przemysłowe rozwiązanie barwienia elementów wydrukowanych w technologii SLS, rozszerzyli portfolio o zaawansowane rozwiązania do czyszczenia oraz obróbki powierzchni dla pozostałych technologii druku 3D w zakresie tworzyw sztucznych.
 
Dzisiaj, ich proces „Print-to-Product” łączy wiodące w branży sprzęty z najszerszą gamą dostępnych kolorów na rynku. Systemy są przystosowane do bezproblemowej integracji produkcji Industry 4.0. Możliwości zapewniają elastyczne rozwiązania zarówno dla krótkich serii jak i na większą skalę. Dzięki ścisłej współpracy z klientami wszystkich branż, firma DyeMansion stale podąża za rynkiem.

W swojej ofercie posiadają:

Niskie koszty jednostkowe, niezrównana jakość i wysoka trwałość, to podstawowe wartości, którymi kieruje się DyeMansion przy tworzeniu swoich innowacyjnych sprzętów. Znajdują idealne wykończenie powierzchni każdej aplikacji.

Link do strony producenta: www.dyemansion.com