• Poprzedni: Certyfikat od Politechniki Białostockiej
  • Następny: Objet30 Prime – Maksymalna elastyczność w Twoim biurze
Data dodania: 2 lutego 2015

Indywidualnie dopasowane zestawy słuchawkowe

Coraz więcej z nas nie potrafi funkcjonować bez muzyki czy audiobooków. Każdy ma w domu przynajmniej dwie pary słuchawek. Jednak często słuchawki nie pasują idealnie, sprawiają ból, a jakość dźwięku zostawia wiele do życzenia.

Idealnie dopasowane słuchawki wydrukowane za pomocą drukarek 3D

Coraz więcej z nas nie potrafi funkcjonować bez muzyki czy audiobooków. Każdy ma w domu przynajmniej dwie pary słuchawek. Jednak często słuchawki nie pasują idealnie, sprawiają ból, a jakość dźwięku zostawia wiele do życzenia. Dlatego amerykańska firma Normal, postanowiła skończyć z produkcją jednego rozmiaru słuchawek dla wszystkich użytkowników dzięki zastosowaniu drukarek 3D. Klienci mogą skanować swoje uszy za pomocą łatwej aplikacji w telefonie i przesłać plik do firmy, wraz z podaniem wybranego koloru oraz długości przewodu.

Firma Normaln wykorzystuje 10 systemów szybkiego wytwarzania Fortus 250mc do produkcji niestandardowych zestawów słuchawkowych. Cała linia montażowa jest w pełni widoczna w sklepie poprzez przeszklone ściany, a otwartość procesu produkcyjnego klientom daje możliwość uczestniczenia w całym cyklu produkcji. W ciągu zaledwie dwóch dni spersonalizowane słuchawki o świetnym wyglądzie i niesamowitym brzmieniu są już w drodze do klienta.

Galeria zdjęć