• Poprzedni: Wydrukowana proteza dłoni zaprezentowana na Pomorskiej Wiośnie Ortopedycznej
  • Następny: BIBUS MENOS w centrum uwagi!
Data dodania: 3 czerwca 2015

BIBUS MENOS na targach ITM!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska BIBUS MENOS na targach ITM, które odbędą się w dniach 9 - 12 czerwca w Poznaniu. Znaleźć nas będzie można na stoisku nr 21 w hali 8, gdzie wystawiamy się wraz z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą w Pawilonie Szwajcarskim.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska BIBUS MENOS na targach ITM, które odbędą się w dniach 9 – 12 czerwca w Poznaniu.

Znaleźć nas będzie można na stoisku nr 21 w hali 8, gdzie wystawiamy się wraz z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą w Pawilonie Szwajcarskim. Podczas imprezy zaprezentujemy bolid klasy Formuła Student koła CERBER z Politechniki Białostockiej, dla którego wydrukowaliśmy kolektor dolotowy oraz bardzo lekki zbiornik paliwa.

Pojawią się również: jedna z naszych drukarek 3D, stanowisko elementów techniki proporcjonalnej, mikrozawór dozujący CAMOZZI oraz ekspozycja Shock Absorber, pokazująca niesamowite możliwości amortyzatorów przemysłowych ACE. Adres imprezy: ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć